O nas

Za tym blogiem stoją dwie osoby. Małżeństwo, które odnalazło swoją pasję w kuchni. Czerpiemy wiedzę z diety Paleo, ponieważ pomogła nam zwalczyć dolegliwości, z którymi borykaliśmy się dłuższy czas. Na blogu pokazujemy, że dieta bez zbóż, nabiału i cukru może być różnorodna, kolorowa i smaczna. Że nie trzeba siedzieć godzinami w kuchni, żeby coś ugotować, a dieta nie musi być katorgą tylko stylem życia, który my sami wybieramy.

 

Ewa

Od ponad trzech lat interesuję się wszystkim co dotyczy medycyny funkcjonalnej i wpływu dietetyki na zdrowie. Od kiedy odkryłam swoją pasję, pochłonęła mnie całkowicie. Czytam, dowiaduję się, uczestniczę w licznych konferencjach, kursach i webinarach (m. in. Dietoterapia u Mauricz.com, webinary Ajwen oraz Zdrowsi w 90 dni, szkolenia u Barbell Kitchen i Moniki Skuzy). Ukończyłam także kurs Akademii Dietetyki i zdałam egzamin na dietetyka z oceną bardzo dobrą.

Uwielbiam gotować i daje mi to niesamowitą satysfakcję, co staram się przekazać na blogu. Chcę zainspirować innych do zmian stylu życia oraz uświadomić, że nie muszą do końca życia borykać się z różnymi dolegliwościami. Dzięki diecie, suplementacji oraz pracy nad sobą można osiągnąć świetne wyniki i udowadniam, że każdy jest w stanie to zrobić.

 

Mariusz

Szczery do bólu realista, który często sprowadza mnie na ziemię. Jednak zawsze jest gotowy mnie wesprzeć w każdym nowym działaniu. Uwielbia jedzenie i eksperymenty w kuchni, dzięki czemu nigdy nie brakuje pomysłów na kolejne przepisy na bloga. Krojenie, siekanie, gotowanie, smażenie to jego żywioł, dzięki któremu odnajduje w kuchni prawdziwy relaks.

 

 

 

Pamiętajcie, że oprócz diety i optymalnego stylu życia, bardzo ważne jest też pozytywne nastawienie i codzienny zwykły uśmiech. Dlatego przesyłamy Wam dużo uśmiechu:

Jeśli chcecie się z nami skontaktować piszcie na adres: paleoodkuchni@gmail.com, lub poprzez stronę na FB: Paleo od kuchni