Konsultacje

W czym pomagam?

Poprawiam Twoje zdrowie i ogólne samopoczucie (a utrata wagi jest przyjemnym skutkiem ubocznym). W swojej pracy zawsze skupiam się na znalezieniu przyczyny dolegliwości i poprzez dietę oraz odpowiednią suplementację doprowadzam do poprawy. Zgłoś się do mnie, jeśli cierpisz na chorobę autoimmunologiczną (np. Hashimoto, celiakia, RZS), masz problemy pokarmowe, skórne lub po prostu czujesz się źle, bez energii i chcesz poprawić stan swojego zdrowia, a także przy okazji wrócić do prawidłowej wagi.

Czy jako dietę proponuję tylko paleo? Absolutnie nie! Blog jest o paleo, ponieważ mnie i mojej rodzinie odpowiada ten sposób żywienia, jednak zdaję sobie sprawę z tego, że każdy jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. W swojej pracy proponuję różne rozwiązania dietetyczne, w zależności od potrzeb, preferencji smakowych i możliwości finansowych mojego podopiecznego.

Jak się zgłosić?

Napisz maila na paleoodkuchni@gmail.com. Wspólnie ustalimy termin konsultacji, a także otrzymasz ankietę, dziennik żywieniowy i listę badań do wykonania. Ankietę i dziennik postaraj się wypełnić jak najdokładniej – to ułatwi mi pracę i dzięki temu łatwiej dojdę do przyczyny Twoich problemów. Kiedy już wszystko skompletujesz – ankietę, dziennik i wyniki badań oraz potwierdzenie przelewu prześlij w jednym mailu najpóźniej 2 dni przed konsultacją.

Jak wygląda konsultacja?

Konsultacja odbywa się online (np. skype, hangout) lub telefonicznie (na mój koszt) i trwa ok. 60 min. Podczas konsultacji omawiamy wypełnioną ankietę i dziennik żywieniowy, rozmawiamy o Twoim stanie zdrowia i ustalamy plan działania na najbliższy czas. Po konsultacji w ciągu 4 dni otrzymasz indywidualne zalecenia odnośnie diety, stylu życia i suplementacji.

Istnieje także możliwość ułożenia spersonalizowanego jadłospisu na 7, 14, 28 dni – cena jest ustalana indywidualnie.

Kolejna konsultacja zazwyczaj odbywa się po 2-3 miesiącach. Trwa ok. 30-45 minut. Omawiane są wtedy postępy i dalsze postępowanie.

Jeżeli masz mnóstwo pytań odnośnie zmian, diety lub suplementacji, wybierz opcję opieki mailowej – wtedy będziemy w stałym kontakcie i odpowiem na wszystkie pytania i wątpliwości.

Cennik

Pierwsza konsultacja – 150 zł

Kolejna konsultacja – 100 zł

Jadłospis – cena ustalana indywidualnie

Miesięczna opieka mailowa – 100 zł

Kontakt:

paleoodkuchni@gmail.com

Nr konta do przelewu:

67 1950 0001 2006 0033 5147 0001
Idea Bank